Nowa, precyzyjniejsza wyszukiwarka OEM już dostępna w sklepie iParts!

Ilość dostępnych na rynku samochodowym części zamiennych jest kolosalna. Stwarza to niejednokrotnie kierowcom problemy w znalezieniu online właściwych części do swoich aut. Pomocą dla właścicieli samochodów są z całą pewnością wyszukiwarki internetowe, przy czym nie zawsze są one przydatne. Usprawnienie w tym aspekcie wprowadził iParts.pl, proponując swoim klientom szukanie części po numerze OEM.

mechanika pojazdowa.jpg

Sklep iParts.pl to największy tego typu punkt handlowy w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Propozycja ofertowa sklepu obejmuje ponad 2 mln części zamiennych przeznaczonych do montażu w samochodach osobowych, dostawczych oraz sportowych.

Uruchomiona w sklepie iParts.pl wyszukiwarka, pozwalająca znaleźć części zamienne po OEM, to najszybsze i jednocześnie najbardziej precyzyjne rozwiązanie umożliwiające wyszukanie samochodowych części zamiennych za pomocą numeru katalogowego produktu, czyli tzw. numer OEM. Każda część samochodowa posiada własny numer OEM. Znając ten indywidualny kod poszukiwanej części, znalezienie odpowiedniego zamiennika za pomocą wyszukiwarki OEM w sklepie iParts.pl trwa zaledwie kilka sekund. Wyszukiwarka części po OEM to najszybsza metoda wyszukiwania podzespołów samochodowych, zapewniająca zgodność wyszukanego produktu z orginałem.

zbiór części zamiennych.jpg

OEM (ang. Original Equipment Manufacturer) to jedyne w swoim rodzaju oznaczenie przydzielane przez producentów auto części zarówno mechanicznych, jak i elektrycznych. OEM to symbol oryginalnej części znajdujący się na elemencie, który umieszczony jest w konkretnym modelu samochodu. OEM to kombinacja cyfr i liter, która jest uznawana za swoisty „kod DNA części”.

Każdy wytwórca produktów samochodowych korzysta z własnej numeracji produktowej. W związku z tym określony produkt można odnaleźć za pomocą głównego numeru OEM lub oznaczeń poszczególnych producentów. Jest to niewątpliwa zaleta, ponieważ wiele wiele części stosuje się w różnych markach aut, które bardzo często proponują odmienną politykę cenową. Wyszukiwarka części po OEM iParts.pl to doskonałe narzędzie na precyzyjne i szybkie znalezienie właściwych części zamiennych w największym sklepie motoryzacyjnym online w Polsce.

 
0
Kudos
 
0
Kudos

Now read this

Poznajemy najdroższe marki koncernu VW

Coraz większym powodzeniem z roku na rok cieszą się samochody marki Volkswagen. Jeżeli chodzi o to dlaczego kochamy tego typu samochody - najczęściej chodzi właśnie o ich niezawodność, jak i chodzi o ich piękno. Nic dziwnego, że do... Continue →